Конспект заняття в молодшій групі з малювання «Весняні квіточки. Конкурси для педагогів.

19.02.2017

Конспект заняття в молодшій групі з малювання «Весняні квіточки»

«ВЕСНЯНІ КВІТОЧКИ»

2 МОЛОДША ГРУПА

Склав старший вихователь Моденова В. Ю.

МДОУ дитячий садок № 102 р. Ярославля

Завідувач дитячим садом Шахова Е. Р.

Мета: Розвивати творчу активність дітей засобами музики і малювання.

· Закріплювати знання про квіти.

· Вчити уважно слухати музику, танцювальними рухами передавати характер зображуваних персонажів.

· Виховувати акуратність в роботі та доброзичливе ставлення до однолітків.

· Викликати емоційно-естетичний відгук на тему заняття.

Попередня робота: розглядання ілюстрацій, бесіди з дітьми на тему «Весна», читання віршів.

Демонстраційний матеріал: ілюстрації із зображенням пір року, іграшки.

Роздатковий матеріал: тонований папір, гуаш трьох кольорів, ватні палички та тампони з губки на підставках, ганчірочки, сині стрічки на кожну дитину.

Хід заняття

Діти під музику входять в групу з вихователем.

Вихователь: Хлопці, до нас сьогодні прийшла в гості Чарівна пензлик!

Діти: Привіт!

Вихователь: Подивіться, яка вона велична! Це тому, що вона малює різними фарбами. А ми вміємо малювати?

Пальчикова гімнастика: «Курочка»

Вийшла курочка гуляти, свіжої травички пощипати,

Ось жаба на доріжці

Ква-ква-ква-ква-ква-ква та за мушкою вприскочку

Більше їсти і не полювання,

Стриб знову в своє болото

Ква-ква-ква-ква-ква-ква стриб знову в своє болото

Вихователь: ось і зелена фарба у нас з’явилася.

Вихователь: Синьою стрічкою струмочок

Прямо в річку з гірки -скок!

річка Понесла його

І не стало струмочка…

Я попрошу синьої фарби у весняного струмочка, а ви зі мною потанцюйте (роздати дітям сині стрічки і потанцювати з стрічками під музику «Квітень» П. В. Чайковського)

Вихователь: Хлопці, ми зібрали всі фарби! А в нашому одязі є такі кольори?

Діти: Так, є (називають).

Вихователь: Сідаємо за свої місця і починаємо малювати сонечко, траву і проліски. А ми з Пензликом подивимося.

Вихователь: Скажіть, хлопці що ми намалюємо в першу чергу на нашому малюнку?

Діти: Сонце.

Вихователь: Правильно, спочатку на малюнку треба намалювати предмети, які розташовані вгорі аркуша, потім предмети, які розташовані в середині і потім, ті предмети, які знаходяться внизу аркуша. Це потрібно зробити для того, щоб не забруднитися і не змастити малюнок. Якою фарбою ми будемо малювати сонце?

Діти: жовтої.

Вихователь: Правильно. Візьміть будь ласка великий тампон з губки наберіть фарби та способом примакивания намалюйте сонце. (Діти виконують роботу разом з вихователем.

Вихователь: Сонце у нас готова, тепер ми будемо малювати траву. Якого кольору фарба нам знадобиться?

Діти: Зелена.

Вихователь: Правильно. Хлопці, беремо ватяні палички, набираємо на них фарбу і знизу вгору, як росте травичка, проводимо смужки. Ось і травичка у нас з’явилася, тепер нам треба намалювати перші весняні квіти — підсніжники. Яку фарбу візьмемо для виконання.

Вихователь: Правильно. Візьміть маленькі тампони з губки, наберіть фарбу і способом примакивания намалюємо проліски.

(Діти виконують всю роботу разом з вихователем з показом).

Вихователь: «Пензлик, які гарні вийшли роботи! Сонячні, яскраві! Хлопці постаралися! Молодці!

А тепер виходимо на лужок і стаємо в коло! Хоровод «Веснянка».

Назва: Конспект заняття в молодшій групі з малювання «ВЕСНЯНІ КВІТОЧКИ»

Автор: Моденова Ірина Юріївна

Посада: старший вихователь

Місце роботи: МДОУ «Дитячий сад № 102»

Місцерозташування: р. Ярославль, вул. Салтикова – Щедріна, д. 29

Короткий опис статті: конспект заняття з малювання у старшій групі квіти Конспект НОД у молодшій групі з малювання в дитячому садку «ВЕСНЯНІ КВІТОЧКИ»

Джерело: Конспект заняття в молодшій групі з малювання «Весняні квіточки» Конкурси для педагогів. Портал 2009. Конкурси для педагогів, вихователів ДНЗ, вчителів …

Також ви можете прочитати